Reklama

6 osób zatrzymanych za posiadanie marihuany. Mieli 2,5 tysiąca porcji

28/09/2012 00:00

Wrocławscy policjanci wspólnie z kolegami ze Środy Śląskiej zatrzymali 6 osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 2500 porcji marihuany.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie z kolegami ze Środy Śląskiej zatrzymali 6 osób podejrzewanych o posiadanie oraz udzielanie środków odurzających.

To efekt działań wymierzonych w osoby zajmujące się przestępczością narkotykową. W ręce policjantów wpadł najpierw 16-latek, a następnie kolejne osoby 18-letnia kobieta oraz czterej mężczyźni w wieku od 19 do 28 lat.


– Podczas przeszukania osób i pomieszczeń policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 2500 porcji marihuany. Obecnie szczegółowo wyjaśniane są wszystkie okoliczności dotyczące tej sprawy – informuje Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. Gdy w grę wchodzi znaczna ilość narkotyków może grozić nawet do 10 lat więzienia.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości