Wrocławscy policjanci wspólnie z kolegami ze Środy Śląskiej zatrzymali 6 osób podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 2500 porcji marihuany.
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie z kolegami ze Środy Śląskiej zatrzymali 6 osób podejrzewanych o posiadanie oraz udzielanie środków odurzających.
To efekt działań wymierzonych w osoby zajmujące się przestępczością narkotykową. W ręce policjantów wpadł najpierw 16-latek, a następnie kolejne osoby 18-letnia kobieta oraz czterej mężczyźni w wieku od 19 do 28 lat.
– Podczas przeszukania osób i pomieszczeń policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 2500 porcji marihuany. Obecnie szczegółowo wyjaśniane są wszystkie okoliczności dotyczące tej sprawy – informuje Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. Gdy w grę wchodzi znaczna ilość narkotyków może grozić nawet do 10 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze