Akademia Tworzenia Kapitału to cykliczne spotkania odbywające się kilka razy w roku w największych miastach Polski. Podczas szkoleń eksperci, a przede wszystkim praktycy, przekazują rzetelną wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego.
Program skierowany jest zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z inwestowaniem, jak i do bardziej doświadczonych inwestorów.Przed nami kolejna edycja Akademii Tworzenia Kapitału, tworzona w ramach programu Akcjonariat Obywatelski.
Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki inwestycji w certyfikaty strukturyzowane, a po zakończeniu części szkoleniowej wezmą udział w seansie filmowym przygotowanym przez Cinema City.
17 października - Wrocław (CC Korona, ul. Krzywoustego 126 C)
09:30 - 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 - 10:30 Powitanie uczestników, prezentacja Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych
10:30 - 12:00 „Certyfikaty strukturyzowane na GPW- wszystko co należy wiedzieć o różnych typach certyfikatów by podjąć decyzję inwestycyjną” – Raiffeisen Centrobank AG Brokers
12:00 - 12:45 „Inwestowanie z gwarancją kapitału- oferta publiczna certyfikatów”-Raiffeisen
12:45 - 13:00 Przerwa kawowa
13:00 - 14:00 Prelekcja przedstawiciela Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
14:00 – 14:30 „Dlaczego warto inwestować za pośrednictwem Raiffeisen Brokers”-Raiffeisen
14:30 - 15:15 Prezentacja Cinema City
15:15 – 17:00 Seans filmowy
Akademia Tworzenia Kapitału jest znakomitą okazją do pozyskania nowych, cennych informacji oraz weryfikacji swojej wiedzy. Podczas spotkań panuje pozytywna i przyjazna atmosfera, która sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Brokers Zapisz się już dziś za pośrednictwem strony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze