Chwile grozy w biały dzień we Wrocławiu. Przy ul. Wapiennej nieznany mężczyzna z łańcuchem na szyi miał śledzić kobietę wracającą z zakupów, a następnie próbować wciągnąć ją do bramy. Ta w ostatniej chwili uciekła do pobliskiego fryzjera. Sprawę bada policja.
Wszystko wydarzyło się w minioną sobotę, 28 lutego, przed południem we Wrocławiu. Przy ulicy Wapiennej nieznany mężczyzna próbował wciągnąć do bramy 46-letnią kobietę.
- Moja żona wyszła z zakupów z Biedronki. Zauważyła, że nieznany mężczyzna zaczął ją śledzić, a następnie kiedy próbowała wejść do klatki próbował ją tam wciągnąć - relacjonuje pan Dominik, mąż poszkodowanej kobiety. Na szczęście kobiecie udało się uciec do pobliskiego fryzjera, a napastnik oddalił się w nieznanym kierunku.
Mąż kobiety opisał, że mężczyzna ma ciemną karnację, a także złoty łańcuch na szyi. - Jeśli zauważycie osobę idącą za kobietami, obserwującą wejścia do klatek, zachowującą się w sposób podejrzany, natychmiast dzwońcie na 112 - apeluje pan Dominik.
Sprawę bada już wrocławska policja, która otrzymała zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Postępowanie będzie prowadzone w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej kobiety. - Sprawa jest w toku, przez cały czas prowadzimy czynności. Zabezpieczamy zapisy monitoringu, przesłuchujemy świadków - powiedziała dzisiaj TuWroclaw.com Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Policjanci zaznaczają, że dotąd wpłynęło jedno takie zgłoszenie. - Jeśli któraś z pań znalazła się w podobnej sytuacji i doświadczyła takiego zachowania to prosimy o niezwłoczne zgłoszenie - apeluje Aleksandra Freus.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Zatuszowany to jest jedynie Twoj rozum, skoro ciemna karnacja jest okolicznnoscia lagodzaca, zwlaszcza ze jest zupelnie odwrotnie. Ale tak maja Ci co Francje znaja z filmikow na YouTubie.
No i co, nikt nie próbował pomóc tej kobiecie ? Po przeczytaniu tego artykułu większość kobiet z tego osiedla będzie się już bała wyjść na zakupy dopóki nie złapią tego świra. A wystarczyło tylko pomóc i zadzwonić na policję. Tylko ? Aż ? Ręce opadają...
I co by policja zrobiła? Co najwyżej dyżurny by oddzwonił by przyszła i złożyła zeznania. A sprawa po miesiącu pewnie i tak będzie umorzona z powodu niewykrycia sprawcy
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Nie wiem co by policja miala zrobić :C. Trzeba inwestować w siłownie albo jakiś kurs judo. Chuckiem Norrisem nigdy nie będziemy. A podobno goście podobni do Chucka mieliby sami problem z gościem z noże. Czyli najlepiej to mieć oczy dookoła głowy, szósty zmysł wyczajania potencjalnejgo niezbezpiczeństwa u umiejętność zareagowania na czas w taki sposób by w razie czego miał kto pomóc albo przynajmniej by wyjść bez uszczerbku na zdrowiu ? Ja pierd...
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
W punkt
Zatuszowany to jest jedynie Twoj rozum, skoro ciemna karnacja jest okolicznnoscia lagodzaca, zwlaszcza ze jest zupelnie odwrotnie. Ale tak maja Ci co Francje znaja z filmikow na YouTubie.