Reklama

Bank z Nowego Jorku szuka we Wrocławiu ludzi do pracy. Otworzy tu dużą siedzibę

10/05/2023 17:15

Bank of New York Mellon (BYN Mellon) wynajmie jeden z biurowców Centrum Południe przy ulicy Powstańców Śląskich. Otwarcie biura zaplanowane jest na kwiecień przyszłego roku. Firma będzie potrzebować nowych pracowników.

BNY Mellon, międzynarodowa firma z sektora bankowości i finansów, wynajęła całą powierzchnię budynku z II fazy wrocławskiego kompleksu Centrum Południe. Pracownicy nowojorskiego banku będą mieli do dyspozycji ok. 20 300 mkw. powierzchni biurowej i 191 miejsc parkingowych. Otwarcie biura zaplanowane jest na kwiecień 2024 roku. To największa transakcja najmu we Wrocławiu od trzech lat.


- BNY Mellon w Polsce rozwija się dynamicznie. Ogłosiliśmy otwarcie wrocławskiego oddziału naszego Banku Europejskiego, a dodatkowo planujemy zwiększać zatrudnienie w najbliższych latach. Naszym obecnym i przyszłym pracownikom chcemy zapewnić najlepsze możliwe środowisko pracy, aby mogli skupić się na kooperacji i dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla klientów. Nasze wrocławskie biuro będzie nowoczesnym, zrównoważonym i tętniącym życiem miejscem pracy, w którym pracownicy będą mogli wydajnie i przyjemnie spędzać wspólnie czas - mówi Ewa Carr-de Avelon, BNY Mellon Poland Country Executive.

Reklama

Bank of New York Mellon jest obecny we Wrocławiu od ponad 10 lat. Obecnie ma biuro przy ulicy Swobodnej 3, w budynku Aquarius Business House. 


Firma prowadzi w tej chwili rekrutację na kilkaset stanowisk pracy. Ogłoszenia można znaleźć tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości