Reklama

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa w trakcie wrocławskiej Wampiriady

23/05/2015 00:00

W najbliższy poniedziałek 25 maja br. Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego zawita do Wrocławia. Krew będzie można oddawać podczas wiosennej edycji Wampiriady na Uniwersytecie Wrocławskim w godzinach 9.00-13.30.

Każdy kto 25 maja przyłączy się i odda krew, otrzyma upominki Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Zbiórka będzie prowadzona na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w budynku D przy ul. Uniwersyteckiej 7-10.


 

 


Wampiriada to ogólnopolska studencka zbiórka krwi organizowana dwa razy w roku w największych ośrodkach akademickich w kraju. Wiosenna edycja na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się w dniach 25-28 maja.

Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów działające na uczelni. Przedsięwzięcie, którego partnerem jest Narodowe Centrum Krwi, a lokalnie Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przyczynia się do popularyzacji idei krwiodawstwa.

Od samego początku do BAHK przyłączyło się ponad 7,2 tys. osób. Łącznie przekazano potrzebującym ponad 3,2 tysiące litrów tego bezcennego leku.

Reklama

 


cel

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości