Reklama

Bezpłatne wrocławskie szkolenie z inwestowania na giełdzie

20/10/2014 00:00

Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już niebawem.

27 października we Wrocławiu odbędzie się bezpłatne szkolenie dla seniorów z inwestowania na giełdzie organizowane w ramach programu Akcjonariat Obywatelski realizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i partnerów programu. Spotkanie „Inwestuj świadomie” poprowadzą eksperci giełdowi Centralnego Domu Maklerskiego Pekao, którzy w ciekawy i prosty sposób wyjaśnią trudne i skomplikowane treści.


 


Podczas szkolenia uczestnicy poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej oraz najważniejsze strategie inwestycyjne. Otrzymują również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie, oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusz spółki giełdowej. Poznają podstawy psychologii inwestowania.

Reklama

 

 


Każdy uczestnik otrzymuje przydatne materiały edukacyjne oraz bierze udział w konkursach z nagrodami. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warsztaty są otwarte dla wszystkich seniorów. Szkolenie odbędzie we Wrocławiu , 27.10.2014, godz. 13.00 – 15.30, na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ul. Komandorska 118/120, bud. E, sala 100.


 


Zapisy na szkolenie na stronie Akcjonariatu Obywatelskiego, telefoniczne (71)-332 95 67 lub za pośrednictwem e-mail. Organizatorem spotkania we Wrocławiu jest Uniwersytet Trzeciego Wieku, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz CDM Pekao.

Reklama

 


„Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” to program skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie oraz do spółek w zakresie prowadzenia relacji z inwestorami indywidualnymi. Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości