Reklama

Bitamina znów pojawi się we Wrocławiu

30/05/2022 12:42

2 czerwca Bitamina znów pojawi się we Wrocławiu! Ten wyjątkowy zespół zagra na największej plaży w mieście – HotSpot Beach Bar.

Już niedługo na HotSpotowej plaży wystąpi zespół powstały z przyjaźni i miłości do muzyki. Bitamina, utworzona w 2005 roku przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego, nieustannie zaskakuje słuchaczy swoją oryginalnością. Mieszanka hip–hopu, jazzu i niebanalnej gry słownej to jedne z głównych powodów, które przemawiają za ich wyjątkowością.


Zadebiutowali na scenie 9 lat temu wypuszczając album „Listy Janusza”. Już w 2014 roku wielką popularnością cieszyła się ich kolejna płyta „Plac Zabaw”, czyli sentymentalna podróż do dzieciństwa. Jej kontynuacją jest „Kawalerka”, wydana w 2017 roku. Rok wcześniej Bitamina pokazała swój kunszt w tworzeniu niekonwencjonalnych bitów, które pojawiły się w albumie „C”. Ich ostatni album „Kwiaty i Korzenie” również okazał się być wielkim sukcesem, chwytając za serca tysiące ludzi.

Reklama

Bitamina wystąpi w czwartek, 2 czerwca o godzinie 20:00 na wrocławskiej plaży HotSpot Beach Bar (przy ulicy Wejherowskiej 34), gdzie z pewnością będzie można usłyszeć ich największe hity. Dajcie oczarować się niezwykłymi brzmieniami tego zespołu. 


Bilety na występ zakupić można TUTAJ.



red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości