Reklama

Dramat w centrum Wrocławia. Martwy człowiek w fosie

04/04/2026 19:35

Trwa ustalanie tożsamości młodego człowieka, którego ciało odkryto w fosie miejskiej we Wrocławiu w okolicach Galerii Dominikańskiej. Po godzinie 18 zauważył je tam jeden z przechodniów. Natychmiast zawiadomił służby.


- Zadysponowany zespół ratowników WOPR wspólnie ze strażakami podjął z wody ciało młodej osoby - przekazało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

Od wczorajszego wierczora w tej samej okolicy trwały poszukiwania zaginionego 21-letniego mężczyzny. Ostatni raz kontaktował się ze znajomymi w piątek około godziny 21. Później jego telefon został odnaleziony przy fosie miejskiej w okolicy Galerii Dominikańskiej. Wcześniej był widziany w okolicach Galerii oraz parku przy Panoramie Racławickiej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości