Trwa ustalanie tożsamości młodego człowieka, którego ciało odkryto w fosie miejskiej we Wrocławiu w okolicach Galerii Dominikańskiej. Po godzinie 18 zauważył je tam jeden z przechodniów. Natychmiast zawiadomił służby.
- Zadysponowany zespół ratowników WOPR wspólnie ze strażakami podjął z wody ciało młodej osoby - przekazało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Od wczorajszego wierczora w tej samej okolicy trwały poszukiwania zaginionego 21-letniego mężczyzny. Ostatni raz kontaktował się ze znajomymi w piątek około godziny 21. Później jego telefon został odnaleziony przy fosie miejskiej w okolicy Galerii Dominikańskiej. Wcześniej był widziany w okolicach Galerii oraz parku przy Panoramie Racławickiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze