Reklama

Dziupla pod Wrocławiem. Policjanci odzyskali skradzione auta

24/09/2012 00:00

Wrocławskim policjantów wspólnie z kolegami ze Środy Śląskiej udało się wykryć dziuplę z kradzionymi samochodami. Na razie odzyskano dwa pojazdy, których łączna wartość to 100 tysięcy złotych.

W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn w jednej z podwrocławskich miejscowości leżących między Środą Śląską a Leśnicą.
– Sprawcy wpadli podczas zasadzki. Działania były bardzo dynamiczne, gdy pod posesję podjechał samochód funkcjonariusze zatrzymali znajdujące się tam osoby – relacjonuje Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

W ręce policjantów wpadło trzech mężczyzn w wieku od 24 do 46 lat, podejrzewanych o paserstwo oraz kradzieże aut.


Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji ujawnili dwa skradzione samochody Audi A6 oraz Citroen Jumper, jak również zabezpieczono szereg części samochodowych pochodzących prawdopodobnie ze skradzionych pojazdów. Wartość odzyskanych samochodów to około 100 tysięcy złotych.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości