W poniedziałek, 24 listopada, odbędzie się kolejna edycja IT Academic Day. Od godz. 9 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (bud. D-20) przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych firmy branży IT w Polsce będą opowiadać o najnowszych rozwiązaniach i trendach programistycznych.
Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele: Microsoftu, Banku Pekao, Credit Suisse, SMT Software, Krajowego Rejestru Długów i portalu Pracuj.pl.
Szczególnie ciekawie zapowiada się wykład Michała Sadowskiego, założyciela firmy Brand24, a jednocześnie absolwenta Wydziału Informatyki i Zarządzania PWr. W swoim wystąpieniu opowie ono tym, jak zbudować, a następnie wypromować swój biznes w sieci.
Aby wziąć udział w konferencji, należy się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona. Każdy z uczestników spotkania będzie miał szansę wygrać wiele wartościowych nagród, w tym XBOX One.
Organizatorami wydarzenia są koła naukowe: Piast.NET (Wydział Informatyki i Zarządzania) oraz Grupa.NET (Wydział Elektroniki).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze