Tutaj prawie zawsze są kolejki po chleb. Mowa o tradycyjnej piekarni przy pl. Bema 4, która od ponad miesiąca jest w remoncie.
Piekarnię na Bema przed laty założył Stefan Ząb. Jej produkty cieszą się niesłabnącą popularnością - stali klienci mówią, że chleb smakuje tutaj tak jak 30 lat temu. Jest to zasługa tradycyjnej metody wypieku.
CZYTAJ TEŻ: JEDNA Z NAJSTARSZYCH CUKIERNI ZAKOŃCZYŁA DZIAŁALNOŚĆ
Od lipca nie widać tam kolejek. A to z powodu kapitalnego remontu wnętrza piekarni, który potrwa w sumie prawie dwa miesiące. W nowej odsłonie lokal ma zacząć działać od 25 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze