Sobota to drugi dzień festiwalu Santander Letnie Brzmienia na Polach Marsowych we Wrocławiu. Tym razem pogoda jest o wiele łaskawsza, więc i tłum pod sceną pojawił się znacznie większy niż w piątek. Dziś grają m.in. Rosalie, Margaret, Vito Bambino i IGO, a na deser - projekt Babie Lato. Zobaczcie zdjęcia z drugiego dnia koncertów!
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze