W środę w Oławie rusza kryte lodowisko. Każdy, kto przyjdzie w terminie od 15 do 17 stycznia (czyli w środę, czwartek lub piątek) za wstęp zapłaci jedynie złotówkę. Potem będzie obowiązywał już normalny cennik. To jeszcze nie koniec - na krytym lodowisku będzie można przebywać bez limitu czasu.
Nowe lodowisko znajduje się na tzw. oławskim miasteczku - to tereny rekreacyjne przy ul. 11 Listopada, przy drodze z Wrocławia do Opola. W tych dniach każdy, kto przyjdzie za wstęp zapłaci tylko złotówkę. Dodatkowa opłata będzie pobierana tylko za wypożyczenie sprzętu. Nie będzie też limitu czasu. - Po prostu kupujesz bilet i jeździsz ile chcesz. Lodowisko to nie tylko tafla. Na obiekcie będzie wyznaczona dodatkowa strefa, po której będzie się można poruszać, mając bilet. Oznacza to, że jeśli ktoś zechce odpocząć, może zejść z tafli, przejść do pomieszczenia, gdzie są ławki, automaty z kawą, czekoladą, drobnymi przekąskami. Można również wyjść na zewnątrz w wyznaczonym obszarze - czytamy w informacji miasta Oława.
Ile trzeba będzie zapłacić za wstęp po promocji? Bilet normalny będzie kosztował 20 zł, ulgowy 17 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 15 zł, kasku 10 zł. Lodowisko będzie działało do 16 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze