Wróć do artykułu

Zdjęcia Lodowisko pod Wrocławiem za złotówkę. Warto się pospieszyć! - fotorelacja

11/01/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Polecamy Wrocław

Odkryj nowe lodowisko na oławskim miasteczku! Zdjęcia ukazują malownicze tereny rekreacyjne, gdzie za jedynego złotówkę możesz korzystać z jazdy bez limitu czasu. Dodatkowo, obiekt oferuje strefę wypoczynkową z automatem do kawy i przekąsek. Po promocji bilety to 20 zł (normalny) i 17 zł (ulgowy), wypożyczenie łyżew to 15 zł, a kasku 10 zł. Nie przegap okazji, lodowisko działa do 16 marca!

Reklama
Najnowsze wiadomości