Reklama

Makabra w wigilijną noc. 26-latek brutalnie zaatakował swoją znajomą

31/12/2025 10:41

26-letni mieszkaniec Leśnej brutalnie zaatakował swoją znajomą podczas spotkania towarzyskiego. Zrobił jej straszne rzeczy, a później usiłował zgwałcić.


Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z 23 na 24 grudnia 2025 roku w Leśnej na Dolnym Śląsku. 26-latek spotkał się towarzysko ze swoją znajomą. - W pewnym momencie napastnik zażył substancję psychotropową i zupełnie się zmienił. Stał się wobec dziewczyny bardzo agresywny - przekazała Ewa Węglarowicz-Makowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Pod wpływem narkotyków mężczyzna brutalnie zaatakował kobietę. Uderzał ją po twarzy, szarpał za włosy, gryzł po całym ciele. - Wykorzystując swoją siłową przewagę, zmuszał ją do poddania się innym czynnościom seksualnym. Próbował także doprowadzić ją do stosunku płciowego, jednak kobiecie udało się uciec – dodała rzecznika prokuratury.

Reklama

Funkcjonariusze z Leśnej zatrzymali podejrzanego. Po doprowadzeniu do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu usłyszał pełen katalog zarzutów. Wobec bezwzględności jego działań sąd nie miał wątpliwości - aresztowanie na 3 miesiące.

- Podejrzany nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Wcześniej nie był karany sądownie. Za przypisane mu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 15 lat – poinformowała prok. Ewa Węglarowicz-Makowska.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości