Reklama

Nocne podpalenia na Psim Polu. Spłonęło siedem samochodów

21/10/2012 00:00

W nocy z soboty na niedzielę wrocławscy strażacy mieli sporo pracy - kilkakrotnie wyjeżdżali do pożarów samochodów osobowych na Psim Polu. Spłonęło w sumie siedem aut. Wszystko wskazuje na to, że pojazdy zostały podpalone.

Strażacy do pożarów samochodów osobowych na Psim Polu wyjeżdżali kilka razy. Pierwsza interwencja miała miejsce około godziny 1 w nocy, ostatnia - po 6 rano.

Łącznie spłonęło siedem aut zaparkowanych pod budynkami na ulicy Kiełczowskiej, Żmudzkiej i Inflanckiej. Zdaniem strażaków samochody podpalono.








Sprawę nocnych pożarów na Psim Polu bada policja.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości