Pod koniec ubiegłego tygodnia oddana do użytku została nowa hala widowiskowo-sportowa we Wrocławiu. Obiekt znajduje się przy ul. Chełmońskiego 12 i należy do Politechniki Wrocławskiej.
Budowa nowej hali widowiskowo-sportowej dla wrocławskiej politechniki trwała dokładnie rok a budżet całej inwestycji wyniósł blisko dziewięć milionów złotych. Obiekt posiada pełnowymiarowe boisko do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej o powierzchni 1 160 mkw wraz z trybunami dla 360 osób. Inwestycja została wyposażona również w pełne zaplecze sanitarno-szatniowe i sale trenerskie.
Zagospodarowana została również przestrzeń otaczająca sam obiekt. Znajdziemy tam nie tylko parkingi, ale również dużo zieleni i małą architekturę. Inwestycja została wykonana przez firmę Moris Polska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze