Reklama

Nowe stajnie przy torze wyścigowym na Partynicach już gotowe [ZDJĘCIA]

15/03/2021 09:48

Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice zakończyła się jedna z prowadzonych tam aktualnie inwestycji. Nowe stajnie wyścigowe dla koni są już gotowe.

Inwestycja o wartości 1,8 mln zł obejmowała budowę dwóch nowoczesnych obiektów, która właśnie się zakończyła. W każdej z nich powstały boksy dla koni oraz pomieszczenia zaplecza administracyjno-socjalnego takie jak paszarnia, siodlarnia, pokój trenera i sanitariaty.

Budynki zaprojektowano w układzie jednotraktowym z 24 boksami o wymiarach 3,5 na 3,5 m po obu stronach przejścia. Stajnie wyposażone są w przepływowe, automatyczne poidła dla koni z systemem zabezpieczającym kablem grzejnym przed zamarzaniem oraz plastikowe karmidła z możliwością aplikowania paszy z korytarza, bez konieczności otwierania boksu.


Kubatura obiektu to 2075 m szesc., wysokość - 4,58 m, długość boków to 50,52 m dla elewacji północnej i południowej oraz 11,02 m dla elewacji wschodniej i zachodniej. Powierzchnia zabudowy wynosi 537,14 mkw.

W ramach prac zbudowane zostały też instalacje wodociągowa, elektryczna, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej oraz elektryczna. Inwestycję zrealizowała firma Firma Gillmet.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości