Gigantyczny pożar marketu Biedronka przy ul. Ogrodowej w Polkowicach. W ciągu kilkudziesięciu minut ogień strawił cały sklep, po czym dach budynku zawalił się. Według informacji straży pożarnej, nikt nie został poszkodowany.
Pożar wybuchł o godz. 10.30. Według wstępnych informacji, ogień pojawił się nad kasami, pod sufitem. Po kilku chwilach płonął już cały sklep. Po godz. 12 dach budynku zawalił się.
- Na miejsce skierowano 23 zastępy straży, zarówno zawodowej, jak i ochotniczej. Pożarem objęty został cały obiekt handlowy. Nie odnotowano osób poszkodowanych - poinformowała w oficjalnym komunikacie Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
To już drugi pożar marketu w Polkowicach w ostatnim czasie. 15 stycznia ogień strawił elewację, magazyn i część dachu sklepu Dino przy ul. Kolejowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A co mnie obchodzi Biedronka w Polkowicach? Jaki to ma wpływ na Wrocław?