W ciągu najbliższych dni nastąpi otwarcie autostrady A4. Wiadomość ta cieszy nie tylko kierowców, ale i mieszkańców miasta. Nowa szybka trasa, a przy tym wygodna i bezpieczna, na odcinku: Krzyżowa - Zgorzelec, już została ukończona. Obecnie trwa weryfikacja dokumentów niezbędnych przy kontroli.
Barbara Skuplecka, dyrektor WINB zapewnia, że prace przebiegają sprawnie, natomiast trzeba uzbroić się w cierpliwość do czasu, kiedy skontrolowane zostaną również urządzenia odwadniające, mosty, wiadukty, przejścia dla zwierząt itp. W ubiegłym tygodniu, na odcinku B, trwały drobne prace kosmetyczne. Kończono montaż elementów bezpieczeństwa ruchu oraz usuwano pozostałości po robotach budowlanych.
Dokładny termin otwarcia autostrady A4 nie jest jeszcze znany. Być może nastąpi to jeszcze pod koniec tego tygodnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze