Reklama

Otwarcie Autostrady A4

13/08/2009 00:00

W ciągu najbliższych dni nastąpi otwarcie autostrady A4. Wiadomość ta cieszy nie tylko kierowców, ale i mieszkańców miasta. Nowa szybka trasa, a przy tym wygodna i bezpieczna, na odcinku: Krzyżowa - Zgorzelec, już została ukończona. Obecnie trwa weryfikacja dokumentów niezbędnych przy kontroli.


 


Barbara Skuplecka, dyrektor WINB zapewnia, że prace przebiegają sprawnie, natomiast trzeba uzbroić się w cierpliwość do czasu, kiedy skontrolowane zostaną również urządzenia odwadniające, mosty, wiadukty, przejścia dla zwierząt itp. W ubiegłym tygodniu, na odcinku B, trwały drobne prace kosmetyczne. Kończono montaż elementów bezpieczeństwa ruchu oraz usuwano pozostałości po robotach budowlanych.

Reklama

 


Dokładny termin otwarcia autostrady A4 nie jest jeszcze znany. Być może nastąpi to jeszcze pod koniec tego tygodnia.


Łukasz Szczepanik; źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości