Dziś o godzinie 12.00 wiceprezydent Wrocławia Maciej Bluj dokonał uroczystego otwarcia nowej kładki nad Fosą Miejską w rejonie pl. Orląt Lwowskich.
Wiceprezydent Maciej Bluj zastąpił prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, który nie dotarł na otwarcie.
Obecni byli także Mariola Panel – kierownik projektu, Mirosław Kubiak – dyrektor firmy Schmees & Luhn, oraz wiceprezes firmy ANTI Sp. Z o.o.
Kładka nad Fosą Miejską kosztowała 3,5 mln. zł.
Zobacz fotorelację z otwarcia!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze