Reklama

PeDeT gotowy. W piątek otwarcie. Oryginalne restauracje i scena muzyczna

07/12/2023 12:40

W piątek otwiera się PeDeT, czyli wyjątkowy multibrandowy koncept restauracyjny w Renomie. Co czeka na gości?

W PeDeCie już od  8 grudnia, czynne będą: Meatologia (w menu steki i burgery), Giro PeDeT (kuchnia włoska, oferująca pizze, makarony i risotto), Que Pasa PeDeT (oferująca hiszpańskie tapasy) i The Fry (belgijskie frytki i churrosy). Na otwarcie czekają jeszcze dwie restauracje: VietNem i Thajka. Tam trwają jeszcze ostatnie przygotowania przed otwarciem.


KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ PEDET


- Jutro oficjalne otwarcie o godz. 19.00. Nie będzie przecinania wstęgi, natomiast czas umili nam przy muzyce DJ, a to nie wszystko, bo na specjalnie przygotowanej scenie jeszcze teraz, w grudniu, odbędą się koncerty znanych gwiazd muzycznych. Jakich? Tego nie mogę jeszcze zdradzić - mówi Dariusz Franckiewicz, specjalista ds. marketingu i reklamy konceptu PeDeT. 

Reklama

Nazwa to oczywiście nie przypadek. Urodzeni we Wrocławiu wiedzą, że kiedyś w tym miejscu znajdował się dom towarowy PeDeT. - Sam, mimo że pracuję dla Renomy, do dziś używam tej starej nazwy. Nowa, czyli Renoma, została wyłoniona dopiero w latach 90. w konkursie Słowa Polskiego. Dziś chcemy wrócić do historii, stąd nazwa dla naszego restauracyjnego konceptu to właśnie PeDeT - dodaje Franckiewicz. 


Oficjalne otwarcie w piątek 8 grudnia o godz. 19.00. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości