Dwa ogromne dźwigi pracują od czwartku na budowie Alei Stabłowickiej, czyli brakującej części obwodnicy Leśnicy. Zobaczcie zdjęcia!
Dźwigi montują długie belki, które będą jednymi z głównych elementów wiaduktu kolejowego powstającego w ramach Alei Stabłowickiej. 143-metrowy wiadukt powstaje nad bardzo uczęszczaną linią kolejową w kierunku Legnicy.
Aleja Stabłowicka połączy obwodnicę Leśnicy z ulicą Kosmonautów. Ma być gotowa w przyszłym roku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze