Na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami prezydent Rafał Dutkiewicz zapowiedział, że miasto nie będzie oszczędzać na komunikacji zbiorowej.
Nowy rozkład jazdy, wprowadzony od soboty spowodował oburzenie wśród wrocławian.
Prezydent był zaskoczony sytuacją, jaką zastał po powrocie z urlopu. Zapewnił, że nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał tylko przez miesiąc. W ciągu tego miesiąca dojdzie do konsultacji z mieszkańcami po których zostaną wprowadzone korekty na korzyść pasażerów.
Prezydent planuje także na najbliższej sesji rady miejskiej zwrócić się do radnych o zwiększenie puli przeznaczonej na komunikację zbiorową we Wrocławiu.
-Chcemy by wrocławianie korzystali z komunikacji zbiorowej. Nie możemy więc im tego utrudniać – powiedział Dutkiewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze