Reklama

Prowadził szkolenia na piratach

02/09/2009 00:00

Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o użytkowanie nielegalnego oprogramowania komputerowego do celów komercyjnych. Mężczyzna organizował szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych przy użyciu nielegalnego oprogramowania.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, podczas realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o użytkowanie nielegalnego oprogramowania komputerowego do celów komercyjnych.


 


Podejrzany w ramach prowadzonej działalności gospodarczej organizował szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych przy użyciu nielegalnego oprogramowania. Policjanci zabezpieczyli również 15 dysków twardych zawierających, między innymi, nielegalne oprogramowanie.

Reklama

 


Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat więzienia.


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości