Reklama

Przed Magnolią stanie wesołe miasteczko. Trwa montaż atrakcji [ZDJĘCIA]

02/04/2019 10:14

Na parkingu centrum handlowego Magnolia Park przy ul. Legnickiej 56 montowane jest wesołe miasteczko. Będzie tam działać przez blisko dwa tygodnie.

O nowej atrakcji przy Magnolii Park na razie niewiele wiadomo - szczegóły są trzymane w tajemnicy. Na pewno lunapark będzie tam działał od 5 do 14 kwietnia, a wstęp będzie płatny.


Wesołe miasteczko jest ustawiane na placu zlokalizowanym w sąsiedztwie stacji kolejowej Wrocław Mikołajów. Teren ten w sezonach wiosennym i letnim jest regularnie wynajmowany pod organizację plenerowych imprez, m. in. pikników czy festiwali. 


Wrocław od wielu lat ma stały lunapark na placu Społecznym, jednak - być może ze względu na lokalizację albo fakt, że istnieje od bardzo dawna - nie notuje on wysokiej frekwencji. Wesołe miasteczko przy Magnolii budzi spore zainteresowanie klientów i kierowców już w trakcie montażu. Niewykluczone, że po otwarciu będą tam kolejki chętnych, zwłaszcza w weekendy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości