Reklama

Regionalny Konwent HR już 30 października we Wrocławiu

22/10/2014 00:00

W czwartek, 30 października, we Wrocławiu odbędzie się konferencja Regionalny Konwent HR. To impreza stanowiąca okazję do poznania najnowszych trendów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, nawiązania wartościowych kontaktów oraz dyskusji z ekspertami HR z Dolnego Śląska.

Adresatami wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w Hotelu Mercure we Wrocławiu przy ulicy Dominikańskiej 1 są dyrektorzy personalni, kierownicy oraz specjaliści, a także wszystkie osoby, które pragną stale rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim.


 

 


W ramach konwentu odbędzie się szereg wystąpień specjalistów z różnych sektorów HR. Główne zagadnienia, które będą poruszane na kolejnych sesjach plenarnych to m.in. współpraca biznesu z edukacją, nowoczesne narzędzia motywowania pracowników i rozwoju kompetencji, rola przywództwa w organizacji oraz zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Reklama

 


Udział w konferencji będzie okazją do networkingu, wymiany wiedzy oraz doświadczeń z praktykami HR z województwa dolnośląskiego oraz rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.


 


Konferencje Regionalny Konwent HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w 5 największych miastach w Polsce.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości