Reklama

Rekord prędkości na autostradzie

20/08/2009 00:00

Niechlubny rekord prędkości na autostradzie A4 został pobity. 43-letnia kobieta jechała w stronę Wrocławia z prędkością 235 kilometrów na godzinę.

We wtorek wieczorem policjanci z drogówki zatrzymali samochód na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 110 kilometrów na godzinę.


 


Kobieta tłumaczyła, że spieszy się na lotnisko, musiała jednak poświęcić dodatkową chwilę policjantom, którzy ukarali ją 500-złotowym mandatem i dziesięcioma punktami karnymi.


 


Wcześniejszy rekord prędkości (230 km/h) należał do kierowcy z Niemiec, który tłumaczył, że przyzwyczajony do braku ograniczeń na autostradzie w swoim kraju, nie zdawał sobie sprawy z polskich przepisów.


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości