W podwrocławskiej Długołęce powstanie duży salon marki Mazda, wraz z serwisem i sprzedażą samochodów używanych. Ma być gotowy do końca tego roku.
W czerwcu ubiegłego roku Mirosław Wróbel Sp. z o.o. i Mazda Motor Poland podpisali list intencyjny, dotyczący budowy nowego salonu i serwisu Mazda w Długołęce pod Wrocławiem. Pod koniec kwietnia zarząd Grupy Wróbel wybrał generalnego wykonawcę nowej inwestycji. Będzie to konsorcjum firm PORR Polska Construction S.A. oraz „AKME” Zdzisław Wiśniewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze