Reklama

Rusza budowa nowego salonu Mazdy pod Wrocławiem [WIZUALIZACJE]

11/05/2017 14:54

W podwrocławskiej Długołęce powstanie duży salon marki Mazda, wraz z serwisem i sprzedażą samochodów używanych. Ma być gotowy do końca tego roku. 

W czerwcu ubiegłego roku  Mirosław Wróbel Sp. z o.o. i Mazda Motor Poland podpisali list intencyjny, dotyczący budowy nowego salonu i serwisu Mazda w Długołęce pod Wrocławiem. Pod koniec kwietnia zarząd Grupy Wróbel wybrał generalnego wykonawcę nowej inwestycji. Będzie to konsorcjum firm PORR Polska Construction S.A. oraz „AKME” Zdzisław Wiśniewski.
 
Obiekt zostanie wybudowany na działce o powierzchni ponad 16 tys. m kw., a jego powierzchnia użytkowa będzie wynosiła 2530 m kw. W salonie sprzedaży przewidziana jest ekspozycja dwunastu nowych samochodów, a także dwa stanowiska obsługi klienta. Natomias część serwisowa to 16 stanowisk i dwustanowiskowa myjnia. Znajdzie tam zatrudnienie 35 osób. 
 
- Miejsce będzie też przystosowane do prowadzenia sprzedaży samochodów używanych. Wtym celu powstanie oddzielny budynek biurowy z zadaszeniem strefy ekspozycji pojazdów. W stałej ofercie dealera przewidziano 30 samochodów używanych, dostępnych na miejscu – informuje Magdalena Grzanka z Mazdy Wróbel.
 
Termin zakończenia inwestycji to koniec 2017 r.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości