Reklama

Seryjny złodziej rowerów z Wrocławia złapany. Ukradł ich aż 16

26/10/2012 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież kilkunastu rowerów na terenie miasta. Wpadł podczas kolejnej kradzieży roweru pod jednym ze sklepów Psim Polu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Do zdarzenia doszło pod jednym ze sklepów na terenie Psiego Pola, a straty jakie spowodował złodziej to blisko 1000 złotych. Policjanci podczas przeszukania sprawcy ujawnili przy nim nożyce do cięcia metalu.

– Okazało się, że nie była to jedyna kradzież na koncie 39-latka. Policjanci udowodnili mężczyźnie 16 kradzieży rowerów na terenie miasta w okresie od listopada 2011 roku do października 2012 roku – wymienia Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.



Sprawca kradł rowery spod centrów handlowych, akademików oraz parkingów przy dużych sklepach. Jak twierdził część rowerów nie posiadała zabezpieczeń, a te które posiadały szybko pokonywał.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności dotyczące tej sprawy również czy to już wszystkie czyny jakie mógł popełnić 39-latek. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości