Reklama

Smakosze nad Odrę! Ostatnie w tym roku Gastro Miasto na pożegnanie sezonu

27/09/2024 10:13

Wielki finał sezonu Gastro Miasto na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu odbędzie się tydzień później, niż pierwotnie planowali organizatorzy, przeszkodziła w tym powódź. Od dzisiaj, do niedzieli 29 września smakosze mogą celebrować swoje święto.

Główną atrakcją są stosika gastronomiczne na których możemy spróbować specjałów kuchni świata. Szczególnie fani smaków azjatyckich będą mieli w czym wybierać. Miłośnicy słodkości także będą zadowoleni.


Finał Sezonu Gastro Miasto to dla nas coś więcej niż tylko zamknięcie sezonu – to kulminacja wszystkich emocji, smaków i pasji, które towarzyszyły nam przez cały ten wyjątkowy czas. Chcemy, aby każdy uczestnik poczuł, że jedzenie to nie tylko potrzeba, ale przede wszystkim przyjemność i sztuka – mówi Maciej Koła, organizator Gastro Miasto. – Nie zapominamy też o tych mieszkańcach regionu, których powódź głęboko dotknęła. Razem z Fundacją “Tratwa” będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz poszkodowanych. Ugościmy też dzielnych strażaków z wrocławskiej Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy walczyli z żywiołem

Reklama

Dodatkowe atrakcje, które uświetnią to wydarzenie to: konkursy, live cooking, gdzie można podpatrzeć mistrzów kuchni w akcji, a także strefy relaksu z muzyką na żywo i niesamowitymi widokami na miasto. Wieczorem natomiast festiwal zamienia się w miejsce pełne magii — z silent disco pod gwiazdami i świetlnymi instalacjami, które nadają przestrzeni niepowtarzalny klimat.


 


lu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości