Reklama

Spłonęła hala WPO Alba

27/08/2009 00:00

Hala o powierzchni około 200 m kw. należąca do WPO Alba spłonęła dzisiaj w pożarze. Od godz. 12 płonął budynek przy ul. Szczecińskiej. W akcji brało udział 12 jednostek.

Pracownicy hali w której ze śmieci produkuje się paliwo alternatywne używane w cementowniach, zdążyli uciec. Początkowo sami próbowali gasić pożar.


 


Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana, najprawdopodobniej doszło do samozapłonu.


 


- Paliły się plastikowe odpady, a przy takich materiałach pożar szybko się rozprzestrzenia - powiedział komendant miejskiej straż pożarnej brygadier Zbigniew Szklarski, który przyjechał na miejsce.


 


Straty są ogromne, wiadomo, że spłonęła maszyna warta ponad milion złotych.


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości