Już po pierwszym pokazie Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej w kompleksie Hali Stulecia po spowodowanej remontem przerwie.
Fontanna na Pergoli wznowiła pokazy po ponad dwuletniej przerwie. Wydarzenie w niedzielny wieczór zgromadziło tłumy wrocławian i turystów.
Modernizacja obiektu obejmowała naprawę oświetlenia, okablowania, systemu wodno-pompowego, filtrów płukania wody oraz niecki fontanny.
- Wymiana części instalacji pozwoliła na nowo wydobyć jej potencjał fontanny, a nowe lampy po prostu zachwycają - mówi Anna Worsztynowicz, rzeczniczka Hali Stulecia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze