Na miejskiej stronie internetowej www.wroclaw.pl ponownie można głosować na kolorystykę tramwajów Plus.
Wcześniejsze głosowania musiały zostać unieważnione, bo były słabo zabezpieczone, przez co administratorzy strony dwukrotnie usuwali sondę.
Teraz każdy głosujący ręcznie musi wpisać kod z obrazka, dzięki czemu automaty nie będą zakłócać glosowania. W razie pomyłki dostajemy inny zestaw symboli, a także polecenie różniące się od pierwszego. Administratorzy proszą, by głosować raz.
Na początku prowadził tramwaj z krasnoludkami, ale już o godzinie 15.00 prowadzenie objął wzór bardziej tradycyjny - z białą linią.
Zagłosować na dany wzór można tutaj: http://tramwaje.um.wroc.pl/index.dhtml
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze