Reklama

Tramwaj Plus - wrocławianie zdecydują o kolorystyce

21/08/2009 00:00

Na miejskiej stronie internetowej www.wroclaw.pl ponownie można głosować na kolorystykę tramwajów Plus.

Wcześniejsze głosowania musiały zostać unieważnione, bo były słabo zabezpieczone, przez co administratorzy strony dwukrotnie usuwali sondę.


 


Teraz każdy głosujący ręcznie musi wpisać kod z obrazka, dzięki czemu automaty nie będą zakłócać glosowania. W razie pomyłki dostajemy inny zestaw symboli, a także polecenie różniące się od pierwszego. Administratorzy proszą, by głosować raz.


 


Na początku prowadził tramwaj z krasnoludkami, ale już o godzinie 15.00 prowadzenie objął wzór bardziej tradycyjny - z białą linią.

Reklama

 


Zagłosować na dany wzór można tutaj: http://tramwaje.um.wroc.pl/index.dhtml


Magdalena Bober

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości