Już 27 września o godz. 19.00 w Sky Tower we Wrocławiu, na najwyżej położonym tarasie widokowym w Polsce, odbędzie się 10. Aukcja Sztuki Współczesnej.
Organizatorem wydarzenia jest Dom Aukcyjny DNA, który już od dwóch lat organizuje aukcje młodej sztuki we Wrocławiu, Opolu i Katowicach.
– Ta aukcja ma być wyjątkowa. Zaprosiliśmy do udziału 50 artystów, którzy współpracują z nami od początku istnienia Domu Aukcyjnego. Jestem przekonany, że dla kolekcjonerów sztuki będzie to niecodzienna okazja do nabycia wyjątkowych i wspaniałych dzieł – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii i Domu Aukcyjnego DNA.
Na aukcji będą wystawione dzieła młodych, ale już uznanych w polskim środowisku artystycznym twórców. Między innymi pojawią się dzieła Grzegorza Klimka, Klaudii Świątczak-Pjanki, Wojciecha Brewki, Violi Tycz, Katarzyny Rutkowskiej, Marka Pękacza i wielu innych. Ich dzieła, tworzone specjalnie na jubileuszową aukcję, już można oglądać na wystawie przedaukcyjnej w Galerii DNA bądź na stronie Domu Aukcyjnego DNA.
Liczba osób mogących przebywać na punkcie widokowym jest ograniczona, w związku z czym zainteresowane udziałem osoby będą proszone o wcześniejszą rejestrację. Tylko pierwszych 50 szczęściarzy będzie miało okazję w 50 sekund wjechać windą na 49. piętro Sky Tower, aby osobiście dołączyć do świetnej kulturalnej zabawy.
Na miejscu, oprócz wyjątkowych dzieł sztuki i zapierającego dech w piersiach widoku, na uczestników będą czekać także miłe niespodzianki od organizatora.
Tym, którzy nie będą mogli osobiście wziąć udział w wydarzeniu, Dom Aukcyjny DNA proponuje licytację telefoniczną bądź złożenie zlecenia licytacji z limitem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze