Reklama

We Wrocławiu zjesz deser lodowy za 50 zł. Z szampanem i złotem [ZDJĘCIA]

30/04/2017 14:05

W niedzielę przy ul. Kuźniczej 59/60 zaczęła działać nietypowa lodziarnia. Desery lodowe są mrożone ciekłym azotem przy klientach. To sprawia, że są w stu procentach naturalne, bez cukru, jajek i sztucznych barwników i aromatów ułatwiających zamrażanie na dłużej. 

Biznes sprawdził się w Warszawie, teraz właściciele N"ice Cream Factory zdecydowali się na Wrocław. Na razie wygląda na to, że był to strzał w dziesiątkę, bo w nowej lodziarni przy ul. Kuźniczej od rana są kolejki. Wszyscy są ciekawi nowej metody zamrażania lodów, bo do tej pory nie była ona stosowana w żadnym wrocławskim lokalu.


Za klasyczny deser lodowy o pojemności 250 mln zapłacimy tam 12 zł. Składa się on z bazy (do wyboru mleko, mleko sojowe, jogurt i woda) oraz z 1-3 składników wybranych z ponad 30 opcji. Wśród nich są głównie owoce i słodycze, np. M&M"sy, ciastka Oreo, słony karmel, nutella czy czekolada. Nie brakuje też alkoholi, np. whisky czy adwocata. Na koniec klient wybiera posypkę. Lody podawane są w plastikowych kubeczkach.

Reklama

W ofercie są też desery specjalne. Uwagę przyciąga najdroższy z nich, kosztujący aż 50 zł. Jest w nim szampan Moët, jadalne złoto i szwajcarska czekolada.


- Chętnie doradzamy w wyborze składników, bo wiemy, co z czym się świetnie łączy. Na przykład kawa z whisky, adwocat z białą czekoladą czy też truskawki z listkami mięty. Nasze menu jest przystosowane do wymagań wegan. Zapraszamy – mówi Michał Szabłowski z N"ice Cream Factory.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości