Reklama

Włamał się do obiektów sportowych. Grozi mu 10 lat więzienia

13/03/2021 20:33

Wysoka kara grozi 28-latkowi, który włamał się do obiektów sportowych, korzystając z tego, że są nieczynne. Mężczyznę zauważyli ochroniarze. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że włamywacz miał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w rejonie ulicy Kosmonautów. – Mężczyzna obrał za swój cel obiekty sportowe w rejonie ulicy Kosmonautów, które są zamknięte. Prawdopodobnie uznał, że nikt ich nie pilnuje, a w środku na pewno na następny sezon czeka wiele wartościowych przedmiotów – mówi sierż. szt. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu. – Podważając drzwi i jednocześnie je uszkadzając, włamał się do jednego z budynków mieszczących się na terenie popularnego kąpieliska – dodaje.


Złapany na gorącym uczynku


28-latek dokładnie sprawdził wszystkie pomieszczenia i wyłamał jedną z kłódek blokujących dostęp do kolejnego obiektu. Mężczyznę zauważyli ochroniarze, którzy wezwali na miejsce policjantów. – Zatrzymany szybko przyznał się do włamania, jednak twierdził, że nic nie ukradł, ponieważ nie znalazł żadnych wartościowych przedmiotów – relacjonuje Marcjan.

Reklama

I dodaje, że funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie foliowe opakowania z dużą ilością suszu roślinnego. Po zważeniu i sprawdzeniu substancji przy pomocy testera, okazało się, że jest to kilkaset porcji handlowych marihuany.


Sąd zdecydował o o zastosowaniu wobec 28-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości