W nocy z soboty na niedzielę na wrocławskich Krzykach doszło do włamania do jednego z mieszkań. Z nieoficjalnych informacji Radia Wrocław i Faktu wynika, że chodzi o prywatne mieszkanie noblistki Olgi Tokarczuk.
St. sierż. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji potwierdza w nocy z soboty na niedzielę doszło do włamania do jednego z mieszkań na wrocławskich Krzykach. Po północy na miejscu zjawili się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ślady. – Oględziny zakończyły się w godzinach porannych. Mieszkanie zostało zabezpieczone. Obecnie trwa szacowanie strat – powiedział policjant.
Obecnie policjanci kryminalni pracują nad wytypowanie potencjalnych sprawców.
Policja nie potwierdza do kogo należało okradzione mieszkanie, ale z informacji podawanych przez Radio Wrocław i powołującą się na rozmowy z sąsiadami okradzionej willi gazety Fakt wynika, że w okradzionym mieszkaniu zamieszkuje noblistka Olga Tokarczuk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze