Reklama

Wpadł seryjny włamywacz do mieszkań, piwnic i... punktu złomu

03/10/2012 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na terenie miasta włamywał się do mieszkań, piwnic oraz punktu skupu złomu. Sprawca ma na swoim koncie kilkanaście takich czynów, a straty sięgają 10 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna w ramach realizacji sprawy operacyjnej związanej z kradzieżami do piwnic i mieszkań ustalili i zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o te czyny.

Podczas czynności procesowych policjanci udowodnili mu 11 włamań i kradzieży z piwnic, mieszkań oraz punktu skupu złomu. Do zdarzeń tych dochodziło od listopada 2011 roku. Straty jakie spowodował sprawca sięgają blisko 10 tysięcy złotych. Zatrzymany 23-latek trafił do policyjnego aresztu.


Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności dotyczące tej sprawy, w tym czy zatrzymany nie popełnił więcej podobnych przestępstw na terenie miasta Wrocławia.

W środę mężczyzna zostanie doprowadzony do Sądu Rejonowego Wrocław Fabryczna celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości