Wroclavia rozpoczęła pierwszy etap prac związanych z przebudową wejść do galerii. Istniejące drzwi obrotowe mają zostać wymienione na większe. Kolejny etap prac zakończy się jesienią.
Jan Jasiński, rzecznik prasowy Wroclavii przekazał nam, że prace zostały podzielone na dwa etapy. - Pierwszy dotyczy wejścia od strony dębu przy skrzyżowaniu ulic Suchej i Borowskiej. Remont rozpoczął się tu 22 kwietnia i potrwa do 30 maja tego roku. W miejscu istniejących drzwi obrotowych pojawią się większe - dowiadujemy się.
Z kolei między 1 czerwca a 30 września zaplanowano drugi etap prac – przebudowę wejścia od ulicy Suchej, naprzeciwko dworca PKP. - Zamiast pojedynczych, zamontowane zostaną tu podwójne drzwi obrotowe - słyszymy. W trakcie trwania prac oba wejścia do budynku będą czynne - ruch odbywać się będzie odpowiednio oznaczonymi obejściami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze