Reklama

Wrocław: Dolnośląski Urząd Wojewódzki znów wprowadza godziny tylko dla zaszczepionych

11/02/2022 08:55

Osoby, które od 1 czerwca przyjęły dowolną dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 znów będą miały możliwość skorzystania z dodatkowych godzin pracy Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Sprawdź, od kiedy.

W dodatkowych godzinach pracy urzędu (między godz. 16 a 18, od 14 do 25 lutego) będzie można złożyć wniosek o paszport lub odebrać gotowy dokument. Wejście znajduje się od strony Odry, bulwar Marii i Lecha Kaczyńskich. W tych dniach i godzinach nie będą obowiązywać rezerwacje terminu wizyty. Oznacza to, że wejście do urzędu będzie się odbywać według kolejności.

Cudzoziemcy legalizujący pobyt będą mogli odebrać gotową kartę pobytu, a korzystając z wejścia głównego – uzyskać informacje o statusie sprawy, złożyć załączniki z potwierdzeniem zgodności i uzyskać numer PIO swojej sprawy po potwierdzeniu tożsamości (wejście główne).

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości