Reklama

Wrocław: Dwa bezpłatne kąpieliska już w ten weekend. Będzie też nowa plaża miejska

20/06/2024 13:30

Dwa kąpieliska: "Królewiecka" oraz "Harcerska" otworzą się już w sobotę 22 czerwca we Wrocławiu. Jak zapowiada gospodarz miejsca - MCS, obiekty zostały odświeżone i przygotowane do sezonu. Będą czynne od godz. 9- 19, a nad korzystającymi opiekę będą sprawować ratownicy. Wstęp na kąpieliska - podobnie jak do tej pory - będzie bezpłatny.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Zarówno kąpielisko "Harcerska" jak i "Królewiecka" posiadają piaszczystą plażę, wyznaczony obszar do kąpieli wodnych oraz drewniany pomost. Obiekty, którymi zarządza Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu czynne będą do 1 września w godzinach 9-19. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.


Czytaj także: Kąpielisko "Oporów" we Wrocławiu. Darmowa plaża nad stawem w centrum miasta


Ale to jeszcze nie koniec - w miejscu dotychczas funkcjonującego kąpieliska na wrocławskich Pawłowicach, czyli Jeziorowej pojawi się plaża miejska. Nie zabraknie na niej atrakcji dla mieszkańców, którzy już w czerwcu będą mogli korzystać z m.in. desek SUP. Do dyspozycji gości będzie plaża o 400 metrowej linii brzegowej. Odwiedzający znajdą tam również przestrzenie do grillowania, nowe ławki i punkt pierwszej pomocy, gdzie dyżury będą pełnili ratownicy.

Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości