Lato nadciąga, Wrocław otwiera miejskie kąpieliska. Najpierw Morskie Oko, Glinianki i Kłokoczyce, w drugiej połowie czerwca - pływalnię letnią Orbita. Ile kosztuje bilet na basen we Wrocławiu?
1 czerwca 2022 roku otwarte zostały trzy miejskie kąpieliska, które będą otwarte codziennie w godz. 9-19.
1. Kąpielisko Morskie Oko przy ul. Chopina 27,
2. Kąpielisko Glinianki przy ul. Kosmonautów 2,
3. Basen Kłokoczyce przy ul. Kłokoczyckiej 2.
Ceny wstępu pozostały bez zmian w porównaniu do ubiegłego sezonu.
Bilet wstępu od poniedziałku do piątku do godz. 17
- ulgowy 8 zł
- normalny 10 zł
soboty, niedziele i święta do godziny 17
- ulgowy 10 zł
- normalny 13 zł
Bilet po godzinie 17 cały tydzień
- ulgowy 4 zł
- normalny 5 zł
Bilet dla osoby niepełnosprawnej: 2 zł
Bilet wstępu Rodzina Plus: 2 zł dla osobę – bilety obejmują wszystkich członków rodziny wpisanych do Karty Rodzina Plus wydanej przez MOPS. Karta jest ważna wraz z innym dokumentem tożsamości.
Czwarte kąpielisko zostanie uruchomione 16 czerwca. Pływalna letnia Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 również będzie otwarta codziennie w godz. 9-19.
- W Boże Ciało otworzymy nasz nowoczesny basen letni przy ul. Wejherowskiej 34. W tym roku wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy strefę gastronomiczną. Wszyscy, którzy planują urlop we Wrocławiu, będą mogli zakupić karnety trzydziestodniowe, które będą w sprzedaży internetowej – mówi prezes Wrocławskiego Centrum Treningowego Spartan, Dariusz Kowalczyk.
W tym roku wstęp na pływalnię letnią koło Hali Orbita będzie droższy. Każdy bilet kosztuje o 4-5 zł więcej niż w 2021 r.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze