Pięć ofert na budowę kładki pieszo-rowerowej przez rzekę Ślęzę w ciągu ulic Trawowej i Francuskiej dostały Wrocławskie Inwestycje. Jest szansa, że powstanie jeszcze w przyszłym roku.
Nowa kładka dla pieszych i rowerzystów ma połączyć dwa Muchobory - Mały i Wielki. Oferty, jakie otworzyło miasto w przetargu na tę inwestycję, złożyły konsorcjum DROMOSTTOR POLSKA i DROMOSTTOR z Lwówka Śląskiego, STRABAG z Pruszkowa, BERGER BAU POLSKA z Wrocławia (najtańsza - ponad 3,7 mln zł), Rotomat z Wrocławia (najdroższa - ponad 4,8 mln zł) i PRIMOST POŁUDNIE z Będzina.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze