Reklama

Wyburzanie galerii w centrum. Co tam powstanie? [ZDJĘCIA]

16/03/2022 12:06

Po zaledwie 18 latach od wybudowania z centrum Wrocławia znika Galeria na Czystej. Nieruchomość zmieniła właściciela w maju ubiegłego roku. Deweloper rozpoczął rozbiórkę budynku na początku tego roku. Po jej zakończeniu rozpocznie się budowa nowego gmachu.

Galeria na Czystej została wybudowana w 2004 r. przy ul. Czystej 4. Mieszczący się z tyłu Renomy dom towarowy nie cieszył się wielką popularnością klientów. W maju 2021 r. nieruchomość kupiła spółka BPI Czysta powiązana z firmą BPI Real Estate Poland, która w październiku złożyła do urzędu miasta wniosek o pozwolenie na rozbiórkę.


Demontaż elementów elewacji i wyposażenia wnętrz trwał od początku tego roku. W ostatnich dniach na teren przy budynku wjechał ciężki sprzęt i rozpoczęło się wyburzanie galerii.

Reklama

BPI Real Estate Poland nie zdradza jeszcze szczegółów planowanej inwestycji. Wiadomo jedynie, że w miejscu wyburzanego gmachu powstanie budynek mieszkalny. Deweloper inwestuje w całej Polsce, we Wrocławiu wybudował Bulwary Książęce przy ul. Księcia Witolda.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości