Rusza nowy cykl na Wyspie Słodowej – w każdą wakacyjną niedzielę będzie można spędzić czas w specjalnie przygotowanej rodzinnej strefie. Od godziny 13.00 do 18.00 w ramach cyklu Wyspa Dzieci będzie można bezpłatnie wziąć udział w warsztatach artystycznych, twórczych zabawach z dziećmi na świeżym powietrzu, pokonać rodzinne tory przeszkód, pośpiewać ze swoimi pociechami, poczytać i posłuchać bajek, wspólnie wykonać dekoracje lub zabawki czy też skorzystać z porad specjalistów w zakresie poradnictwa rodzinnego.
Pierwsza rodzinna niedziela na Wyspie Słodowej (20 lipca) upłynie pod hasłem „Jak rozmawiać trzeba z psem”. Atrakcje związane z obecnością psów w rodzinie przygotuje Centrum Szkolenia Psów Krzysztof Tatar. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, które przygotują je do kontaktu z domowymi pupilami, a przede wszystkim dowiedzą się, jak się zachować, by nie zostać przez psa pogryzionym. W ramach rodzinnego spotkania z psami odbędą się także warsztaty dotyczące świadomej adopcji najlepszego przyjaciela człowieka, a na koniec każdy, kto odwiedzi tego dnia Wyspę Słodową, będzie mógł obejrzeć pokazy posłuszeństwa i psich sztuczek.
Wszystkie atrakcje zaplanowane są na godziny 13.00-18.00, ale ze względu na wysoką temperaturę i dobro zwierząt, mogą zakończyć się nieco wcześniej. Zachęcamy do udziału już od godz. 13.00!
Szczegółowe informacje: wyspa.wroclaw.pl oraz faceboook.com/wyspanaweekend.
Wyspa Dzieci jest wydarzeniem organizowanym przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach projektu „Wyspa na Weekend” we współpracy z Centrum Szkolenia Psów Krzysztof Tatar.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze