Atakująca #VolleyWrocław, Aleksandra Rasińska, została powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiej kadry reprezentacji Polski na zbliżające się kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich.
Znalezienie Aleksandry Rasińskiej na liście powołanych nie może dziwić. Młoda atakująca to liderka wrocławskiej drużyny. W obecnym sezonie jest najlepiej punktującą siatkarką drużyny Wojciecha Kurczyńskiego. W ośmiu meczach zdobyła 139 punktów, co daje jej 5. pozycję w rankingu najlepiej punktujących siatkarek Ligi Siatkówki Kobiet. Na jej zdobycz punktową składają się nie tylko ataki, ale także dobra postawa w polu serwisowym i bloku.
- Powołanie do szerokiej kadry reprezentacji jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Przyjemne uczucie kiedy ciężka praca przynosi efekt. W młodzieżówce miałam już możliwość gry z orzełkiem na piersi, natomiast w seniorce? Zobaczymy! – mówi Aleksandra Rasińska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze