15/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę, 15 maja, zgodnie z rządowym rozporządzeniem, luzującym epidemiczne obostrzenia, we Wrocławiu zostały otwarte ogródki gastronomiczne. Ruch w centrum automatycznie wzrósł.