Wróć do artykułu

Sobota we Wrocławiu. Ogródki restauracyjne już działają!

15/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

W sobotę, 15 maja, zgodnie z rządowym rozporządzeniem, luzującym epidemiczne obostrzenia, we Wrocławiu zostały otwarte ogródki gastronomiczne. Ruch w centrum automatycznie wzrósł.


Autor: Jakub Jurek

Restauracja Wrocław, Stare Miasto - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości