25/01/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
TAURON zainaugurował dolnośląską edycję nowego programu edukacyjno-ekologicznego pn. Oddychaj Powietrzem. W ramach programu ruszyła kampania informacyjna dotycząca sposobów walki ze smogiem oraz zbieranie danych do badań na temat wiedzy mieszkańców o zanieczyszczeniu powietrza i bezpieczeństwie w sezonie grzewczym. 25 stycznia TAURON zaprosił mieszkańców Dolnego Śląska na wrocławski Plac Solny. Wydarzenie było pierwszym na Dolnym Śląsku piknikiem ekologicznym promującym program „Oddychaj Powietrzem”.