Wróć do artykułu

Oto najnowsze laboratoria Politechniki Wrocławskiej. Zajrzeliśmy do GEO-3EM [ZDJĘCIA]

11/04/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Edukacja i nauka Wrocław

W czwartek oficjalnie otwarty został budynek GEO-3EM. To najnowszy kompleks Politechniki Wrocławskiej, gdzie praktyczną wiedzę mają zdobywać studenci pięciu wydziałów. Do ich dyspozycji oddanych właśnie zostało 12 nowoczesnych laboratoriów.


Autor: Magda Pasiewicz

Politechnika Wroclawska, Cezary Przybylski - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości